Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gólya táborban hogy osztják...

A gólya táborban hogy osztják be a szobákat ha ugye senki se ismer senkit mi alapján?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekunk nem volt beosztva. En azokkal mentem egy szobaba, akikkel a vonatuton mar ossze is spanoltam. Szabadverseny volt.
2018. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2018. júl. 19. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a szállásadó vezetőjétől kéne megkérdezni.

De szerintem általában nincs semmi konkrétum, csak a névsor, és a tanulmányi szak és ezek alapján valahogy összepakolják.

Kivéve, ha valaki már előre tudja, hogy kivel/kikkel akar együtt lakni és ezt jelzi időben...

2018. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nalunk voltak csapatok, amik szakok alapjan jottek letre. En pl.a ritkabb nyelvszakosok (francia, olasz, orosz, horvat, stb.)+olyan tanarisok akiknek az egyik szakjuk valamilyen nyelv csoportba kerultem, utana tizes szobakba raktak.:D

Szerintem ez mindenhol mas.

2018. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2 éve voltam gólyatáborban. Csapatokra voltunk osztva, és egy szobába csak csapattársak kerültek. Véletlenszerűen osztották be, annyi volt csak, hogy fiúk és lányok külön szobákban voltak. De egy csapaton belül véletlenszerűen kerültünk a szobába, szaktól függetlenül. Aztán igazából szerintem senki nem foglalkozott volna vele, ha valakik cserélnek, vagy máshol alszanak. :)
2018. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tök random akár fiúk-lányok egybe. Nem gimiben vagyunk :D

Lehet volt valami szabályuk de az ég világon semmilyen logikát nem vettem benne észre.

2018. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálubk csak annyi volt hogy fiúk lányok külön. Sikerült össze kerülnöm az egyik nagyszájúval -_-
2018. júl. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 7 csoportra volt osztva a szak. Próbáltak egy szobában egy csoportot összerakni, de változók voltak a szoba és a csapatok tagszáma is. Így pl én csak feketékkel voltam feketeként, de a szomszéd szobában 4 fekete, 1 piros és 1 kék volt. Volt, aki tanári szobába került, ott 2-3an voltak csak. Gólyatábor szervezők szigorúságán múlik, hogy alakul. Mi 4 lány 2 fiú beosztásban voltunk, 1 emberen kívül mindenkivel a vonaton találkoztam először, azt az 1 embert is csak azért ismertem, mert előtte ugyanazzal a vonattal jöttünk a gólyatábor vonathoz.

Én meg is szívtam, mert az egyik fiú miközben aludtam wc-nek nézte az ágyamat...

2018. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!