Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet csinálni az 50 óra...

Meg lehet csinálni az 50 óra közösségi szolgálatot egy évben?

Figyelt kérdés
Most nyáron voltam közösségi szolgálatozni, ahol leigazoltak 50 órát. Az iskolában viszont azt mondták, hogy egy évben nem fogadják el az 50 órát. De erre én nem találok semmi szabályzatot.

2018. júl. 19. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Hat nekem egy nyar alatt lett kesz az 50 ora szinten es nekem elfogadtak szerintem menj be szemelyesen es beszeld meg.
2018. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is elfogadták.
2018. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Egy évben egészen biztosan meg lehet csinálni. Nyáron le van szabályozva hogy hogyan mehetsz, de szerintem ha átiratpd úgy, mondjuk egyszerre pl 4 órát lehet és ennyit egy héten (ezeknek nézz utána pontosan hogy van, én nem tudom) akkor el kell fogadniuk
2018. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Én is egy nyár alatt csináltam meg. Papíron azt hiszem napi 4 órát (de ennek nézz utána, nem vagyok biztos benne) és heti 4 napot lehet csak menni, így nem zavarhatod le 2 hét alatt. (Vagyis de, ha az ottani vezetővel lebeszéled, hogy a papírra máshogy írjátok be.)
2018. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
én 1 hét alatt letoltam szóval. hétfőtől szombatig napi 8 órát ottvoltam és kész. Lepapírozni meg lepapírozzák szabályosnak.
2018. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!