Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulótárs szeptembertől?

Tanulótárs szeptembertől?

Figyelt kérdés

Most fogom kezdeni az egyetemet és örülnék ha találnék valakit akivel közösen tudnék tanulni, motiválhatnánk egymást.

Remélhetőleg Pázmányra fogok járni :-) de persze ha más egyetemre fogsz járni az se gond. :)


21/l


2018. júl. 19. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Az egyetemeken mindig összefognak a hallgatók, s kialakítanak az új barátságok mellett tanuló köröket is. Tuti neked is lesz társad.

20/L

2018. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
És a szak nem meghatározó? Miért nem várod meg hogy milyen szaktársaid lesznek?
2018. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egyetemisták jelentkezhetnek akkor sajnálatosan a kritériumoknak nem felelek meg.
2018. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pszichós leszel vagy valami hasonló, nem kell aggódnod. Talán a mi évfolyamunk (mostani végzősök) vagy az előző 1-2 elültette azt a hagyományt, hogy mindent megosztunk, mindenben segítünk egymásnak, együtt tanulunk, ilyesmi. Sokat pedáloztam én is, hogy legyen közös jegyzet, illetve normális közösségi összetartás. Azóta a többiek is megvannak ezzel és úgy látszik, működik a közös kassza elég erősen minden évfolyamban/évfolyamcsoportban. Meglepődtem viszont, mikor láttam pár szabválos órán, hogy másoknál ez nem igazán megy így, de biztos ott is lesznek barátaid, barátnőid, akikkel összeülhettek.
2018. júl. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!