Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire tanulótárs?

Érettségire tanulótárs?

Figyelt kérdés
Nagyon le vagyok maradva, és tudom magamról, hogy csoportban, illetve mással jobban tanulok. Egyszerűbb, ha át tudom valakivel beszélni a tételeket, bármilyen tárgyból. Motiválásként jönne jól. Áll valaki hasonlóan?

2018. jún. 1. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Erre való a magántanár. Átbeszéli veled a tételeket.
2018. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, de ha valaki hasonló helyzetben van, mindkettőnknek találunk egy sokkal kedvezőbb megoldást.
2018. jún. 1. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Hát, látod, nincs jelentkező. Főleg amiatt, hogy ilyen helyzetben a kettő elvonja egymás figyelmét.
2018. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan 7 perc telt el, szóval nem, még nem látom
2018. jún. 1. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Abban a másiknak mi lesz a buli, hogy hallgatja, ahogy te a saját tételeiddel foglalkozol?
2018. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nyilván szintén olyat keresek, aki csoportban könnyebben tanul. Ha a másik mondja a tételt, azzal is könnyebben megjegyzi, illetve motiválja, ha van ott valaki, akinek fel kell mondani a tételeit. Akinek nem "buli", mert egyedül tud jobban tanulni, az simán tanuljon egyedül.
2018. jún. 1. 18:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most talán nagy újságot közlök veled, de aki nem az osztálytársad, azzal szinte biztos, hogy mások a tételeitek.
2018. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Meg amúgy is ,ez csak egy nyűglődés, ezalatt már rég lehetett volna tanulni. Sőt, tanulni eddig kellett volna, most már csak ismételni kell, mert a tételek nem újak!
2018. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért rengeteg tétel megegyezik, habár vannak különbségek.
2018. jún. 1. 18:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok :)
2018. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!