Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin milyen esetekben...

Érettségin milyen esetekben jár dicséret?

Figyelt kérdés
Nem mintha arra hajtanék, csak kérdezem. :)
2010. jún. 18. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

No, szerinted? :)


Kihúzod a tételt, kidolgozod, leülsz felelni, és miközben mondod a tételt, a tanár szemébe nézel, mosolyogsz is akár, és elmondod jól az anyagot..., mindenből természetesen.

Hajrá! :) Neked mikor lesz a szóbelid? Nekem jövőhéten. :S

2010. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ált. a maxos vagy ahhoz közeli szóbeli feleletért szoktak adni. Nálunk ha jól emlékszem 1 db ilyen votl:D
2010. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam minden tantárgyamból,maximális pontszámú felelet kell hozzá és jó előadókészség.Nagyon büszke vagyok rá,de sajnos örülni nem tudok neki,mert közben történt egy tragédia és másra most nem tudok gondolni.
2010. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam mind a három tárgyból, amiből most érettségiztem:)
2010. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De akkor max. pont kell, vagy csak ahhoz közeli? Utolsó előtti, sajnálom, ami történt, de gratulálok is!

Első: hétfőn megyek! :)

2010. jún. 18. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Tavaly én kaptam úgy, hogy jó eredmény: írásbeli + szóbeli

meg olyat is, hogy jó szóbeli.

2010. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen dicséret? Mi akkor kaptunk, mikor megkaptuk a bizonyítványt. Középszintnél 90% felett, emeltnél 80% felett.
2010. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!