Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Válaszolnátok néhány kérdésemr...

Válaszolnátok néhány kérdésemre a Debreceni Deák Ferenc Kollégiummal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziaa! A Kossuthban leszek kolis és érdekelne egy ,,pár" dolog. A válaszokat köszönöööm!


Milyen az ottani menza?


Hogy telik ott egy napotok? Értem itt, hogy van-e reggeli ébresztés, a szilenciumok működésére.


A tanárok mennyire segìtőkészek szoktak lenni?


A kimenő, hogy/mikor van?


Ha nekem tegyük fel 5-től fél 7-ig edzésem lenne és az ütközik a szilenciumidővel, akkor azt hogyan oldják meg? Vagy akkor nem mehetek el az edzésre/foglalkozásra?


A kötelező szakkörök milyenek? Én a kommunikáció vagy önismeret fejlesztésen gondolkozom. Milyen sűrűn vannak ezek a foglalkozások?


Hétvégente bent lehet maradni?



2018. júl. 22. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Milyen a menza ?
2018. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Reggelire mit

adnak?

2018. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ebéd milyen?
2018. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy megehető-e...
2018. júl. 27. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szóval én idén megyek át mert eddig másik koliban voltam de lehet tudok pár infót adni amit az ottaniaktól hallottam.

A kaja szar de a szobában van hűtő szóval ha jóban van a szobatársakkal akkor jóesetben nem lopják el amit viszel.

Nincs reggel ébresztés akkor kelsz amikor akarsz csak 7.45kor van egy ellenőrzés hogy mindenki elment e már vagy felkelt.

A sziló asszem 16.00-tól van és 3-szor 45 perc ha jól tudom. Kimenő ez előtt plusz ez után 8.30-ig van. De 4-es átlag felett szobán tanulsz és akkor 8.30-ig kint lehetsz bármikor.

A nevelők fogalmam sincs milyenek de van köztük rendes.

Edzésre foglalkozásra mindig el szoktak engedni.

Hétvégén bent maradhatsz bármikor téli nyári szüneten kívül általában van bent valaki.

Ha elsőéves leszel akkor meg valszeg a tanulásmódszertan kötelező.

2019. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!