Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégium egyetemistáknak...

Kollégium egyetemistáknak Budapest?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan intézményfüggetlen kollégiumot, ami nem drága és viszonylag elfogadható állapotú szobákat kínál? Van olyan egyetemi kollégium, ahol külsősöket fogadnak vendégszobában nem horror összegért?

2018. júl. 22. 21:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a vége lemaradt:* Budapesten
2018. júl. 22. 22:01
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Mértnem a saját egyetemed kolijához jelentkezel? Kétlem, hogy létezne "külsős" koli, azt hívják szállodának.. :D
2018. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jelentkezem oda is, csak nem biztos hogy felvesznek :D hallottam már olyanról hogy pl 1 fős szobákat adnak ki vendégszobaként, csak kicsit többet kell fizetni, de mégsem annyiba kerül azért, mint egy albérlet..
2018. júl. 22. 22:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a neve magankollégium, én még nem voltam egyben sem, csak hallottam róluk, ha beírod a googleba, szerintem dob ki infókat ezekről :)
2018. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig léteznek ilyenek, magánkollégium, ahogy az előző is írta.

Viszont nem biztos, hogy anyagilag jobban jársz velük, mint egy albérlettel.

2018. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem csak a magánkollégiumokban van ilyenre lehetőség tudomásom szerint. Magánkolikban már amúgysem nagyon van hely, már szinte mindet végigérdeklődtem, amelyik elfogadható árkategóriába tartozott. De azért köszönöm a választ :)
2018. júl. 22. 22:28
 7/13 A kérdező kommentje:
Olyan kollégiumokra gondolok, mint az Óbudai Diákhotel vagy a Galvani Kollégium. Tudom hogy ezek nem egyágyasak, de az nem is igényem.
2018. júl. 22. 22:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Körúti magánkoli? Pillangó utcai diákszálló?
2018. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A körúti magánkolik elég drágák :/ annyiért már van albérlet is. A Pillangó Diákszállót megpróbálom, köszönöm :)
2018. júl. 23. 08:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

megprobálnék érdeklődni kisegyetemeknél hátha. pl Képzőművészeti egyetem

Vannak egyházi kollégiumok, ezeket is kérdezd meg. Bár ide javarészt lányok mehetnek

2018. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!