Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket/ti szüleiteket nem...

Titeket/ti szüleiteket nem háborítja fel, mennyi adatot bekernek a kollegiumi jelentkezeshez?

Figyelt kérdés
A BGE matyasfoldi kollegiumaba tervezek jelentkezni(amennyiben felvesznek az egyetemre), es most olvastuk a szuleimmel, mennyi dokumentumot bekernek. Apukam teljesen fel van haborodva, hogy milyen jogon kell megadni jovedelemigazolast meg kozuzemi szamlakat, csaladi potlekrol igazolast stb. Szerinre meg se probaljak jelentkezni, mert nem vagyunk sem nagycsaladosok, sem minimalberre bejelentett vallalkozok. Ezek utan elengedtuk a kolesz lehetoseget, alberletet keresunk, de felvetodik bennem a kerdes, hogy nem felhaborito, hogy minden penzmozgasunkra kivancsiak a koleszban??
2018. júl. 23. 14:54
1 2
 11/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
63%
Apukádnak igaza van. Apukád egy önérzetes ember. A nagy önérzetét havi 100k + rezsiben fogják mérni a tulajok. A hülyének is megérni, nem még egy önérzetes apukának.
2018. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tetszik, akkor menj albérletbe. Ha hajlandóak nekem szállást biztosítani eléggé kedvező áron, közel az egyetemhez, sok ismerőssel együtt, akkor bizony meg fogom adni nekik azokat az adatokat, amik szükségesek ahhoz, hogy szétosszák a férőhelyeket. Nem kötelező ám a kollégium, ha mindenáron sajátodénak akarod tudni a vagyonodat, akkor gazdálkodj is abból.
2018. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Most válaszoltam egy hasonló kérdésre, csak bemásolom:


Nekem anya 120-at keres, apa csak 4 órába van bejelentve, építőiparos. 250 km-re lakok. Az egész jelentkezésemre nyamvatt 8 pontot kaptam tavaly. Pótfelvétellel kerültem be, vagy 3 héttel iskolakezdés után (nem azzal volt baj, hogy nem volt üres hely, hanem mert nem lett "elég pontom" a szociális felmérőből.) Ilyen hülye egy rendszert.


Amúgy ugyanarról a kollégiumról beszélek, mint te :) Szobatársam 60 km-re lakott, az apja ISKOLAIGAZGATÓ és nem volt problémája bekerülni.

2018. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!