Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mással volt már, hogy elvégzet...

Mással volt már, hogy elvégzett egy képzést, de aztán már nem érdekelte?

Figyelt kérdés
Pl. én rendszergazdát.
2018. júl. 23. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem, mert eleve nem jelentkezek olyan szakra ami engem nem érdekel. Jelentkezés előtt megpróbálok minél jobban utánanézni a szakomnak, hogy valóban tetszeni fog-e nekem. (Ami egyébként szintén informatika volt nekem.)

Te amúgy miért bántad meg a rendszergazdát? Vagy miért nem érdekel már, miért jelentkeztél akkor rá?

2018. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert az egyetem nem sikerült.
2018. júl. 23. 22:14
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Hogyhogy nem sikerült az egyetem? Nem vettek fel vagy kibuktál?


És mi köze a rendszergadaságnak az egyetemhez?


Ismerősöm rendszergazda egy iskolában és él, mint hal a vízben - bár a pénz az nem sok, de nem is szakad meg érte.


Miért nem érdekel már? És akkor mi érdekel?

2018. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, nem te vagy az egyetlen, aki hátat fordított a korábbi életének, de nem is törvényszerű, hogy csak egy irányba lehet menni, meg aztán manapság úgyis élethosszig kell tanulni új dolgokat és alkalmazkodni a világ változó igényeihez.
2018. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi érdekel? Grafika, animáció, játékok, programozás, történetírás. Sokkal többet is foglalkozok vele és saját magam iskola nélkül tanulom.
2018. júl. 23. 23:12
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor ilyen irányban menj tovább, mi a probléma?!
2018. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyetemen programozó szak, kibuktam. A rendszergazda okj-s képzés volt.
2018. júl. 23. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
gyógyped diplomát szereztem, megcsináltam hozzá két szakirányú továbbképzést, de amit a tanáraim műveltek, elvette a kedvem az egésztől. Lehúzta a szakdolim, majd szó szt beleírta a könyvébe...
2018. júl. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vodafonelive ***** válasza:
CNC forgácsoló hétvégi fizetős OKJ mellett csináltam a nappalin a gépészmérnökit. Úgy voltam vele, hogy tökre jó, ennek függvényében választok a gépészen szakirányt. Hát, nem úgy lett, mert abban tudtam, hogy kevésbé lennék olyan jó, mint a másikban, ezért másik szakirány fele orientálódtam és végeztem el.
2018. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as: ez aztán a ganéjság és ilyen tanár tanít a Bárczin vagy melyik egyetemen történt ez az eset?!


De ha nem idézett tőled, akkor simán feljelenthetted volna plágiumért, vagy nem?


És vajon hány ilyen eset van még?!

2018. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!