Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki megbánta, hogy elvégzett valamilyen szakmát?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, info OKJ, egyetemre kellett volna egyből mennem, mert ennek értelme nem volt sok. Most ott is vagyok.
2017. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gépgyártástechnológiai technikus


Szép és jó hogy jajj cnc így meg könnyű munka sok pénz keresik...

Ja 3-4 műszakban, mehetsz dolgozni. Nagyrészt az előírt 20 C csak álom. A munkásbakancsba meg belerohadsz + az emulzió.

Lélekgyilkos szakma, soha többet...

2017. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még most fogom nemsokára elvégezni az első szakmám, mint festő, aztán tervek szerint megyek infó OKJ-ra, mert megesz a munka és napi 8 órában kapargatni, csiszolászni meg munka után minden sz@rt kimosni nem igazán van kedvem, kivéve ha maszek az ember, mert ez a szakma arra jó, de inkább megyek gépeket szerelni, mert belátom, hogy jobban megéri hosszútávon.
2017. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó 8 óra?

Hát én festőt 10 óránál kevesebben még nem láttam, úgyhogy te nagyon lájtos helyen voltál:D

Amúgy meg ja... és tegyük mellé hogy festőt kb senki nem hív max tapétázni mert négyzetméterenként 500 forintért festenek kb és egy becsületesebb fal van 10 négyzetméret... ebből 4 az olyan 20 ezer + a plafon.

2017. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!