Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újrafelvételiztem felvi-n...

Újrafelvételiztem felvi-n ugyan arra a szakra de most önköltségest ír?

Figyelt kérdés
Beadtam megint a jelentkezést ugyan arra a szakra mert elcsúsztam a kreditekkel, de államira adtam be, de most neptunon önköltésgest ír az újra is? (július vége van) Ha ki iratkozok a régiről és beiratkozok majd az új évfolyamra akkor állami támogatott lesz? Csak mert arra vettek fel most lényegében

2018. júl. 26. 02:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha felvettek önköltségesre, akkor muszáj leszel 1 félévet azon lehúzni és utána tudsz beadni egy átjelentkezést, de ott néznek átlagot, teljesített krediteket és van-e szabad hely.
2018. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy mondják. Beiratkozáskor alá fogod írni az állami finanszírozós papírokat. Majd csak ezután viszik fel a rendszerükbe és lép életbe a dolog. Ekkor kvázi két szakod fog pörögni egy időben, még ha az ugyanaz is. A költségest passzívra rakod, később megszünteted. A meglett tárgyaidat pedig elfogadtatod. Ez valszeg pénzbe kerül, de nem olyan vészes. Viszont érdemes mielőbb nekiveselkedni a sztorinak, már a beiratkozást követően, a ráépülő tárgyak miatt.
2018. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor intézkedj, ha még szeptemberben, a beiratkozás után is ezt írja a neptun.
2018. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok, tényleg figyelmetlen vagyok, és csak feleslegesen paráztam, visszaírt a TO hogy neptunban még nem lehet benne, és ha tényleg felvettek akkor majd elég kiiratkozni mikor tudni fogom ( pl hivatalos felvételi levél )
2018. júl. 26. 11:01
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak attól féltem hogy átraknak automatikusan költségesre mert az előzőn is azon vagyok
2018. júl. 26. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!