Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglehet azt valahol tudni,...

Meglehet azt valahol tudni, hogy hány embert vettek fel az adott szakra, vagy csak szeptemberben fog kiderülni helyszinen?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szerintem itt pár héten/napon belül látható lesz. Kiegészül majd a felvettek számával, úgy ahogy itt látszik: [link]

2018. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt lesz majd, ahogy az első is mondja, [link] , annyit tennék hozzá, hogy ezt általában szeptembernél előbb nem frissítik, sőt, tavaly októberben tették csak fel, ha jól emlékszem.

(Az én szakom létszámáról amúgy elég jól lehetne következtetni aktuális adatok nélkül is, évek óta szinte ugyanannyi (pluszmínusz 2-3 fő), csak a ponthatár ugrál.)

Nálunk beiratkozásnál sem tudtad volna meg, mindenkinek egyszerre volt, szépen bezsúfolódva az egyetem összes előadójába intézték, szó sem volt semmi létszámról.

2018. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!