Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakirány lenne megfele...

Magamsemtudom kérdése:

Milyen szakirány lenne megfelelő? (Többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves gimnazista lány vagyok, spanyol kéttannyelvű tagozatra járok. Nincs ötletem mit válasszak. Szeretnék néhány évet Spanyolországban is de nem tervezek végleges költözést. Van olyan szakma ami mindkét országban megállja a helyét, és ha itthon vagyok is tudom használni a spanyolt? Minden ötlet jöhet. Köszönöm

2018. júl. 26. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fizikus/programozót mindkét országban keresnek! Sok sikert!
2018. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írd le kérlek, legalább, hogy körülbelül mi érdekel téged, milyen szakmában tudnád vagy nem tudnád magad elképzelni. Én is spanyol kéttanra jártam, de ez azért önmagában nem predesztinál semmire.

Felsőoktatásban vagy OKJ-ben gondolkozol? Humán vagy reál beállítottságú vagy? Hogy állsz a matekkal? Hogy állsz a többi nyelvvel?

2018. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felsőoktatásban gondolkodom, és inkább humán beállítottságú vagyok. Angolt tanulok bár ez nem tartozik a kedvenceim közé.

A lényeg hogy mindkét országban megállja a helyét.

2018. júl. 26. 23:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Taníts nyelvet.

Spanyoloknak magyart. Magyaroknak spanyolt.

Talán valami kontrasztív nyelvészet szak bölcsészeknél.

2018. júl. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!