Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány ponttal van esély bekerül...

Hány ponttal van esély bekerülni az ELTE Ajtósi Dürer vagy Kőrösi Kollégiumba?

Figyelt kérdés

Semmilyen statisztikát nem találok,a kalkulátor is csak egy pontszámot ad ki, de az esélyekre lennék nagyon kíváncsi. Valakinek esetleg van infója? Vagy ha van itt bárki, aki ott lakik, hány ponttal került be?


Köszönöm szépen előre is, ha válaszoltok! :)


2018. júl. 27. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekelne, a Kőrösibe jelentkezem.
2018. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki oda jelentkezik :D
2018. júl. 27. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly egységesen 27 pont volt a ponthatár mindenhol, kb. teljesen véletlenszerűen osztogatták be az embereket, legalábbis én így látom. Volt aki 42 ponttal nem került be az ajtósiba, más 30-al is. Esetleg a jelentkezések beérkezési sorrendje is számíthat? Ki tudja...
2018. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok esetben random válogatnak be. Nyilván az alap ponthatárt el kell érned, de azon felül nincs túl nem tesznek nagy különbségeket. Nekem is van(nak) ismerősöm, akiket magas pontszámmal nem vesznek fel oda ahová szeretné. De szerintem ha szociális szempontból van sok pontod (3gyerek, stb) akkor nem kell aggódnod.

(amugy olyat is hallottam, hogy ránéznek FB profilodra, ha szimpinek tűnsz felvesznek --> random az egész :D )

2018. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!