Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan mit takar az "Egyetem...

Pontosan mit takar az "Egyetemi tanulmányi alkalmasság felmérése és fejlesztése" az SZTE-n?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy van ilyen a Szegedi Tudományegyetemen. Van pár kérdésem róla, amit a honlapon nem láttam. Ez kötelező minden elsőéves hallgatónak? Számít majd az eredménye? Főleg a "karspecifikus teszt"-től félek, mert ugyan nagyon érdekel a szak ahova jelentkeztem a TTIK-n, de még nincs túl elmélyült tudásom belőle. Egyedül biológia az amit emelt szinten tanultam, matekot szeretem, ment is, de nem voltam faktos. Kémia faktra egy évig jártam, de őszintén nagyon sokat felejtettem. Fizikám ugyan volt még 11.ben, de nem nagyon vette komolyan már a tanár az oktatását. Infóm meg utoljára 9.ben volt... földrajz tudásomról már ne is beszéljünk, csak az alap dolgok maradtak meg (de az nem is érdekel igazán, illetve a szakomon nem hiszem, hogy nagyon szükséges lesz). Hiszek benne hogy az egyetemen sok tanulással és szorgalommal be tudom hozni az esetleges hátrányokat, hisz élvezettel tanulom ezeket. Csak félek miből állhat az elején ez a felmérés és hogy van tétje, ami rögtön háttérbe szorít. Érdemes lenne már most átnézegetnem pár dolgot?

2018. júl. 28. 13:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha egyes, akkor nem adják meg, ha pedig nagyon rosszul sikerül és nem kérded, akkor sem kapod meg a kreditet.
2019. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát csak a leírásban ugye az van, hogy nem muszáj kérni. de ha nem kéred nem is kapod meg ezek szerint. na ezt nem írják..
2019. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ennél ha a két időpont között egy mindig üti valamilyen órámat, akkor lehet "keverni " az időpontokat? Vagy adnak igazolást?
2021. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!