Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemen hogy a beiratkozás?

Az egyetemen hogy a beiratkozás?

Figyelt kérdés

Ott van egyáltalán? Illetve mivel most felvettek a Debreceni Egyetem Agrártudoányi Karára ott nem tudja valaki hogy van a beiratkozás?

Előre is köszi. :D


2018. júl. 29. 08:28
 1/10 A kérdező kommentje:
#hogy van a beiratkozás
2018. júl. 29. 08:42
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Küldeni fognak egy levelet, amiben benne lesz minden.
2018. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van beiratkozás. Valahol választhatsz időpontok közül, valahol fix időpontban van, valahol csak pár papírt kell kitölteni és aláírni, valahol egy 2 órás kiselőadást kell meghallgatni, ahol mellesleg (szerintem) teljesen felesleges információkat mondanak el. Általában augusztus végén, szeptember elején szokott lenni.

Esetleg nézd meg neten, hogy a karodon mikor volt korábbi években. De a levélben minden benne lesz.

2018. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Te jó Isten... Már bárki mehet egyetemre?
2018. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg személyesen be kell menni. Ekkor pl. szokott lenni tájékoztató,neptun kisokos,campus bejárás stb. Nekünk pl (ha volt) nyelvvizsgát is be kellett vinnünk, hogy megnézzék, hogy eggyezik-e a felvin megadottal.
2018. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a 4esnek pedig 4-es 5-ös érettségivel (mint nekem) bárki mehet. Sajnálom hogy neked nincs meg a lehetőséged(vagy az agyad) hozzá. A többieknek ment a zöld köszönöm szépen. Még nem kaptam papírt úgyhogy azért érdekelt.
2018. júl. 29. 10:59
 7/10 A kérdező kommentje:
És igen ezt is kérdezni akartam hogy a nyelvvizsgám be kell e vinnem hogy letudjam a későbbi macerát.
2018. júl. 29. 11:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert mi a bajod az írásommal? Inkább magadba néznél mint hogy irígységedben engem szapulsz. Attól hogy neked nem jött össze még nem mást kell csesztetni emiatt.
2018. júl. 29. 11:32
 9/10 A kérdező kommentje:

Amiket írsz és ahogy, rólad sem az sugárzik hogy milyen intelligens vagy. Am Facebookom nincs és a sikeremért egymagam dolgoztam meg és büszke vagyok magamra. És szerintem teljesen korrektül fogalmaztam tehát nem értem mi a probléma. De mindegy,

a trollokkal nem foglalkozok inkább élvezem a munkám gyümölcsét ;)

2018. júl. 29. 11:56
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Gondolom törölve lettek a hozzászóló válaszai, de csak egy tipp: ha valóban nincs facebookod, akkor én azt ajánlom, hogy legyen. Nagyon nagyon sok segítséget tudsz kapni a szakodnak megfelelő facebook csoportban. És itt nem feltétlenül kell arra gondolni, hogy egy korábbi ZH felkerül megoldásokkal együtt (mert van ilyen is vagy akár komplett vizsgafeladatsor), hanem simán ha rá akarsz keresni egy adott kurzusra, hogy mennyire nehéz, mennyire teljesíthető, megéri-e felvenni, mennyi energiát igényel stb. Vagy ha simán nem értesz valamit egy adott kurzuson és az adott oktató pedig nem válaszol az email-ekre, akkor a csoportban hamarabb kapsz segítséget.

De tényleg csak jó szándékból mondom.

2018. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!