Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem enged be a Neptun, pedig...

Nem enged be a Neptun, pedig gólya vagyok, most kaptam meg a kódom és a jelszóm, mégsem működik?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ilyenkor? Még csak regisztrálni sem tudom magam, mert nem enged be.

2018. júl. 29. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Üdv a Neptun világában! :D

Nézd meg, biztos jól írtál-e be mindent! Ha igen, írj annak, akitől a kódot kaptad, ők is hibázhatnak...

2018. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy várj pár napot, lehet még nem lehet első éveseknek belépni
2018. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért. Én is gólya vagyok. A neptun kódot levélben vagy e-mailben kapjuk meg?
2018. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: ez iskolafüggö. Én tavaly a postán küldött csomagban kaptam. Van, ahol e-mailben küldik ki.
2018. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így volt. Mit ír ki? Lehet, hogy csak túlterhelt a rendszer és estére már működni fog, vagy valóban hibáztak a TO-n. Írj KTI (Központi Tanulmányi Iroda, vagy ennek megfelelő helynek és ők adnak másik jelszót ;) ) Ne parázz rá, sajnos ez ilyen.
2018. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy ,,Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó", pedig többször is ellenőriztem mindent, az összes böngészőben próbáltam, és semmi. :(
2018. júl. 29. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

O nincs benne? Lehet, amit nullának gondolsz, az o, vagy fordítva...

Vagy I és l, esetleg 1. Ezek is benézhetők. Vagy másolod a jelszót, és belekerül egy enter véletlenül.

De lehet rendszerhiba. Vagy csak még nem aktív a felhasználó...

2018. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A Neptun kódot adták meg, a jelszó pedig a születési dátumom, szóval ezt tuti nem néztem be. :/
2018. júl. 29. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:
A szuletesi datumot hogy irod be? Lehet ev-honap-nap formatum is es siman egyben is.
2018. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt az eduID, megcsináltam, aztán próbáltam újra regisztrálni és írta, hogy már van ilyen felhasználó, és mégse engedett be. Kértem új jelszót, és utána sikerült belépni oda és a Neptunba is.
2018. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!