Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan diákhotel, ahol...

Van olyan diákhotel, ahol tudok bèrelni saját szobát saját fürdővel és viszonylag jó körülmények vannak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A világon biztos van. Esetleg ha mondasz várost, lehet, hogy több segítséget is tudunk adni.
2018. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Annyira bírom ezeket, felkerülnek pestre a vidéki csótányos panelból, ahol 3 testvérrel, Mari nénivel meg burkus kutyával osztoznak egy szobán, de pesten már csak palota felel meg nekik, szobalánnyal...
2018. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg magánkolikban nézz szét.
2018. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ezeket hívják albérleteknek és 4*-os szállodáknak.
2018. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha olcsó kollégiumot akarsz, akkor válaszd a kar által használtat. Ott, mivel általában 4-en laknak együtt, kevesebb a költség.

A saját fürdő eléggé kollégiumfüggő. Legtöbb helyen kis fülke van a szobákban.

A magánkollégiumok drágábbak szoktak lenni, mert oda nem csak a kar hallgatói jelentkeznek. Általában ezek is két vagy 4 ágyasak, hiszen így éri meg.

Én még nem láttam olyan kollégiumot, ahol lennének egyágyas szobák. Ha mégis van ilyen, baromi drága.

Albérletet viszont bármikor kereshetsz, abban aztán azt csinálsz, amit csak akarsz, lesz saját szobád, külön fürdő. Ha a lakás több szobás, akkor megoszthatod valaki mással, emiatt kisebb lesz a költséged. Választhatsz az igényednek megfelelő színvonalú albérletet.

2018. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még ilyesmiről, de nem kizárt ettől. Szerintem a legtöbb városban vagy koli, ahol sokan vagytok vagy albérlet, ami drága.
2018. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!