Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótfelvételi egyetemistaként....

Pótfelvételi egyetemistaként. Kell új felvi regisztráció?

Figyelt kérdés

Néhány évig egyetemista voltam a Debreceni Egyetem egyik karán. Jogviszonyom jelenleg is fennáll, de sikertelen vizsgák és csúszás miatt szeretnék a pótfelvételi eljárás során egy másik szakra jelentkezni és a mostani szakról ezután kiiratkozni. A felvi.hu-n hozhatok-e létre új regisztrációt új felhasználónévvel? Több éve regisztráltam már az első egyetemi felvételi során, nem emlékszem a belépési adatokra.


A másik kérdésem: A Felvi.hu-n van egy tájékoztató a feltöltendő dokumentumokról. Engem az érdekelne, hogy a ,,felsőfokú tanulmányi eredmények, felsőoktatási szakképzés igazolása" rész vonatkozik-e rám? Azaz nekem a pótfelvételi eljárás során kell bármilyen dokumentumot feltöltenem, aminek köze van a szakhoz, amire eddig jártam? Diplomát nem szereztem, de kell feltöltenem a felvire bármilyen iratot pl. leckekönyvet vagy vizsgaeredményt, vagy jogviszonyigazolást stb.?

A felvinek írtam e-mailt, de nem válaszolnak.



2018. júl. 31. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En arra a kerdesedre tudok valaszolni ezek kozul hogyha eltelt 2 ev az utolso belepesed ota akkor a felvin az adatlapot torlodik es ujat kell csinalni ha mar tobb eve volt h jelentkeztel akkor igen ujra regisztralnod kell.
2018. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. júl. 31. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!