Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gond lesz abból, hogyha...

Gond lesz abból, hogyha szoknyában/fekete elegáns térdnadrágban és fekete papucsban megyek érettségizni? Mielőtt bárki lehurrogna olvasson tovább.

Figyelt kérdés

Műtétem volt és tele van kötéssel a lábam, hosszúnadrág neccesebb. A lábam maximum tornacipőbe megy bele... elegáns cipő kizárva.

Felvehetném a hosszút, de szóbeli után még kórházba kell menni kötéscsere miatt és a nadrág szárát combig nem tudnám felhúzni...

Szóval mi a véleményetek?


2010. jún. 19. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben természetesen elfogadható, a tanáraid is eléggé "érzéketlenek", ha ilyenbe belekötnek.
2010. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem, marad a térdnadrág...xD mert nem tudom normálisan tartani a lábam és nem kéne beterpeszteni szoknyában... XD
2010. jún. 19. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi kivetni való nincs.Sok sikert és gyógyulást!
2010. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oks, remélem ott sem lesz gond :) Köszi a biztatást!

Gyógyulás is remélem gyorsan meglesz.

2010. jún. 19. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is nyugottan menj így. sőt ha szerencséd van még egy kis kivételezést is kapsz :)
2010. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit szólnál hozzá, ha hosszú szoknyában mennél? Abba nem lehet belekötni, eltakarja a kötéseidet is, kényelmes, nem lesz próbléma az vetkőzéssel-öltözéssel a kórházban sem.
2010. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a térdnadrágot választanám. Látszik, hogy nem komolytalankodásból vetted fel, és nem viccből van papucs a lábadon. Egy hosszú szoknyához is elegánsabb cipő kellene, vagy az, hogy ki se látszódjon. De ha már papucs, akkor térdnadrág. Az jobban mutat, mint ha szoknyához vennéd fel. Sok sikert, mielőbbi gyógyulást!!!
2010. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nincs hosszú szoknyám. Csakhogy ne legyen túl egyszerű a helyzet. :D Ha lenne tuti azt venném fel.

Köszönöm a jókívánságokat!

2010. jún. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!