Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfitanárként mehetek tantest...

Férfitanárként mehetek tantestületi nyitóértekezletre rövidujjú fehér ingben és fekete térdnadrágban?

Figyelt kérdés
Itt úgyis csak a kollégák lesznek jelen, és még nyár van. Hétfőn lesz az értekezlet, kedden indul a suli. Végül is még tanítani is mehetnék térdgatyában. Nem?
2009. aug. 29. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
fehér ing és térdgatya ..hm. attól is függ hogy az ing mennyire elegáns,és hogy a térdgatya milyen. képet kellene mutatnod :) végülis szerintem semmiféle szabályt nem szegsz meg ezzel :)
2009. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez az első éved ott? Szerintem tiszteld meg a kollégáidat egy lezser hosszú nadrággal, az jobb belépő... Amúgy se lesz 40 fok, de pár órát kibírsz.
2009. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is tanítok,és szerintem is jobb lenne egy hosszú,de nem fekete naci,és a fehér inged.Nem kell oda a fekete,fehér.Imádni fogod a tanítást:)
2009. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Izgalmas lesz, mert harmadikos gyerekeknek leszek a tanító bácsija + ötödikeseknek fogok rajzot tanítani. Remélem, tényleg imádni fogom a tanítást. A harmadikosoktól nem félek, az ötödik osztálytól kicsit parázok, de talán velük is sikerül majd megtalálni a hangot.
2009. aug. 29. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
inkább vékonyabb anyagú hosszú nadrágot vegyél fel. a fiú diákoknak is megkövetelik évnyitón a hosszú gatyót, mutass példát;):)
2009. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elegánsan akarsz kinézni a rövidujjú ing nem jó választás. Egy elegáns férfi nem vesz fel rövidujjú inget. Szabása is már meg nem az igazi. Inkább egy hosszúujjú és tűrd fel vagy valami, és ha ezt az ünneplő fehér inget akarod térnadrággal szerintem az sehogy nem jó. Nem tudom hogy mennyire kell kiöltözni de inkább egy sötét farmer és valami színesebb ing is eléggé elegáns. Esetleg már kaphatóak ilyen öltönynadrág anyagból készült rövidnadrágok. Például egy olyan betűrt inggel. Az nyerő:)
2009. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!