Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Várjátok már a sulit? :D

Várjátok már a sulit? :D

Figyelt kérdés

Hanyadikosok lesztek?

Miért várjátok? Miért nem?


Leendő 8.-osok: tudjátok már, hogy hova szeretnétek középiskolába menni? Milyen érzésekkel álltok az év elé?


Leendő 9.-esek: Hova mentek középiskolába? Várjátok már? Ismertek valaki(ke)t az osztályotokból? Lesz valamilyen gólyatáborszerűségetek? Szerintetek milyen lesz az első napotok? Milyen érzésekkel álltok az év elé?


Akik végzősök lesznek: Hol szeretnétek továbbtanulni/ mit szeretnétek csinálni középiskola után? Szerintetek milyen lesz ez a tanév? Fogtok valamiből emeltezni? Ha igen, miből? Melyik az a tárgy, amitől "féltek" az érettségi miatt (ha van ilyen)? Milyen érzésekkel álltok az év elé?


És természetesen a gólyák sem maradhatnak ki :D :

Hol kezditek meg az egyetemi tanulmányaitokat? Milyen szakon? Várjátok már? Mikor lesz a gólyatáborotok? Szerintetek milyen lesz? :D Milyen érzésekkel álltok az év elé?



2018. aug. 1. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon várom már, hogy kioszthassak pár egyest, meg sok-sok megrovást. Szerintem dolgozatot fogok íratni az első napon.
2018. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

BME-VIK

Villamosmérnök

Igen

Aug 15-19 azt hiszem.

Na ez egy nagyon jó kérdés, parázok, hogy rossz lesz, de úgy megyek oda, hogy que sera sera

Az egyetemet amúgy már várom.

2018. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#1es valaszolotol gondolom el lesznek ragadtatva a diakok :D Vartam mar ezt a kerdest. en 9. Leszek elegge varom, az osztalytarsak megismerese, tanarok miatt. Hogy miert nem? Nos felek h rossz tanulo leszek, eddig gyengebb 3as voltam, de szeretnek jo tanulo lenni amiert megprobalok nyaron is tanulni. 1 embert ismerek aki 8.ban osztalytarsam volt. Sulit nem irok de ket tannyelvu angol auliba megyek, 2. Nyelvnek nemetet valasztottam. Evfolyamban tobb embert ismerek. Talan lesz ilyen szecskaavato asszem igy hivjak. Attol parazok. Az evre nezve pozitiv erzeseim vannak ugy felig meddig.
2018. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*suliba
2018. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

OE műszaki menedzser

Várom is meg nem is.

Gólyatábort nem tudom mikor lesz de úgysem megyek rá.

Igazából azért nem várom annyira mert sokat kell majd tanulni, minden nap.

2018. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
KRE-BTK pszichó harmadév, és igen, nagyon várom, imádom! :) Számolom a heteket mire végre újra kezdődik! :)
2018. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én most leszek végzős. Orvosi a cél, biosz-kémia emelttel. Igazából az összes érettségi miatt izgulok egy kicsit. Meg hát ott lesz a szalagavató, de egyáltalán nem tudok táncolni és még párom sincsen, szóval emiatt is parázok. Szerintem ez a tanév nagyon stresszes lesz és ezért csak úgy elrepül majd.

2018. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Másodéves leszek orvosin. Néha várom, néha nem. Kíváncsi vagyok kicsit, de tudom, hogy nehéz lesz nagyon. Egyelőre inkább csak próbálok minél többet pihenni ebben a maradék egy hónapban.
2018. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most érettségiztem, már nagyon várom az egyetemet, persze ez a sok papírmunka elég fárasztó, de majd lesz valami. :D


ELTE TÓK

2018. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
8-os leszek. Őszintén várom, de szinte már most fojtogat a sírás mert elszakadok a barátaimtól. Vannak már elképzeléseim hova akarok menni, angol ágon, de nem kéttannyelvűbe. A felvételi miatt nagyon parázok nagyon szeretnék egy legalább 33 pontos matekot és 44 pontos nyelvtant, de mint mondtam, nagy para számomra, mert 3-mas vagyok matekból és ha jó vitt pontokat akarok akkor legalább úgy kell teljesítenem mint idén... Nagyon ijesztő ez az egész, annyira túl lennék már rajta.
2018. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!