Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a szóbeli érettségin a...

Ha a szóbeli érettségin a négy kötelező és egy választott tantárgy valamelyikéből nem teszek sikeres vizsgát, akkor mind az ötből újra kell októberben vizsgáznom, vagy csak azokból, amiből nem tettem sikeres szóbelit? Az írásbelit is újra kell írnom?

Figyelt kérdés
Magyar irodalomból és nyelvtanból esélyes a dolog,hogy nem fog sikerülni a szóbelim...
2010. jún. 19. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindegyikből,csak amiből nem sikerült a vizsgád.Az írásbelit is újra kell írnod! Mikor szóbelizel?
2010. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csak abból kell, ami nem sikerült, de abból írásbeli is, és addig nem kapsz érettségi bizonyítványt, csak egy kivonatot, amivel pl nem tanulhatsz tovább.
2010. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos holnap :( (21-én)
2010. jún. 20. 19:25
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. jún. 20. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Na,hogy sikerült?
2010. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenből átmentem :D töri,matek 2-es angol,magyar, informatika 3-as. Köszi még 1x a kommenteket.
2010. jún. 25. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!