Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan aki megbánta a...

Van olyan aki megbánta a jelentkezését és most már mást jelölne első helyre?

Figyelt kérdés

Úgy tudom jogszabályilag nem lehet mit tenni annak akinek van érvényes felvételije, pedig szívesen lemondanék róla és jelentkeznék máshova pótfelvételin... :(


Ugye jól tudom hogy nincs rá mód?


2018. aug. 1. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
felsőoktatásról van szó amúgy
2018. aug. 1. 22:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs, keresztfélévesre tudsz jelentkezni leghamarabb. (Ha lesz)
2018. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem bántam meg, de miért jelölsz be olyat, ha nem vagy benne biztos?
2018. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
ez amúgy akkora felelőtlenség...
2018. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem voltam tisztában minden részlettel pedig próbáltam informálódni előtte + stb stb


így utólag ezen ismeretek birtokában másképp döntenék de már késő bánat, köszönöm a válaszokat

2018. aug. 1. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Az internet világában nem tudtál érdeklődni egy adott képzésről? Csak számomra furcsa?

Ha nem tetszik ahová felvettek akkor ne íratkozz be hanem vár egy évet és majd jövőre bekerülsz. Ne pazarold el az állami féléveidet.

2018. aug. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mi lehet az, aminek az elmúlt hónapokban nem tudtál utánajárni és egy héttel a ponthatárok után meg igen...
2018. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, mert 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez érdekel a nehézségek ellenére is. Majd megpróbálod jövőre, de jól gondold át, hogy valóban ezt szeretnéd-e.
2018. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!