Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Várom az iskolát. Normális ez?

Várom az iskolát. Normális ez?

Figyelt kérdés
Most leszek végzős, és baromira megfogom bánni, hogy vártam az idei tanévet és nem élveztem ki a nyarat, de egyszerűen annyi újdonság lesz, hogy hajt a kíváncsiság. Minden évben eljátszom ezt magammal, és mindig szenvedek év közben, és alig várom, hogy vége legyen. Borzalmas vagyok.

2018. aug. 3. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vártam az egyetemet például. Aztán megbántam.
2018. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Végzősként tényleg mozgalmas éved lesz, a tanulnivaló is több lesz, de gyűjts sok-sok emléket, mert ezeket az éveket már nem kapod vissza soha. :)
2018. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A végzős év volt a legjobb a középsuliban 😄 Szerintem normális, lehet, hogy már unatkozol otthon és azt szeretnéd hogy végre történjen valami.
2018. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is minden évben vártam a sulikezdést, amit egyébként utáltam. Aztán elmentem egyetemre és úgy éreztem, hogy 2 hónap nyári szünet nem elegendő, hogy kipihenjem az egész éves sz*rt. Egyszer sem vártam egyetem alatt, hogy elkezdődjön a következő szemeszter.
2018. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok, köszönöm mindenkinek. Nem gondoltam volna, hogy kapok normális válaszokat. :D
2018. aug. 4. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Szintén végzős leszek :D

Remélem, hogy normálos (bár nem vagyok benne egészen biztos xD).

2018. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj, hogy várod. Én (osztálytársak miatt) rettegve nézem a naptárat, gyűlölöm az egész sz@rt, nem akarom, hogy elkezdődjön az újabb ~10 hónapos szenvedésem... (T^T)

Addig is jó nyarat neked/nektek!

2018. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!