Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Várjátok az iskolát:? :D Nem...

Várjátok az iskolát:? :D Nem idegesít téged az hogy egyfolytában mindenki arról nyavajog hogy "jaj már itt a suli" meg minden? Én sem várom de egyszer ezt elmondtam és kész. Nem írom le minden percben 20x

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elaludtál
2011. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki várja a sulit annak úgy is csak az első néhány hét a szép, utána mikor már tanulni is kell ráébred, hogy jó volt mégis csak az a semmit tevés nyáron...egyébként de idegesít, hogy van a héten legalább 20 kérdés, ami a sulikezdés tetszésével /nemtetszésével kapcsolatos, de max nem válaszolok rá, nem az én dolgom.
2011. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nagyon idegesít hogy mindenki ezzel fáraszt hogy jajj suli meg minden. Akár nyavalyog akár nem úgy is eljön a suli idő ez van ezt kell szeretni és bele törődni. Én pl utálom a sulit de ezt az 1 évet már túl élem...
2011. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
XD =en is úgy vagyok vele mint ti. Jah és nem aludtam el hanem nálunk csak hétfőn kezdődik a tanítás :D
2011. szept. 4. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon vártam, mert érettségi, és végre továbbtanulás:):):)
2011. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyetemista vagyok és nálunk csak jövőhéten kedden kezdődik a suli. Nagyon várom! A baráti körömből holnaptól mindenki iskolába jár, a legtöbb egyetemen is elkezdődik a tanítás csak nálunk nem. Ebben a hétben már semmit nem tudok csinálni, csak tengek lengek. Persze jó itthon, de kicsit unalmas. Ez a plusz egy hét már tavaly is kínszenvedés volt, látom hogy idén is az lesz. Vagy legalább is elvesztegetett egy hét lesz. :)

Egész nyáron volt mit csinálni, nagyon élveztem, de ez az egy hét már igazán nem hiányzik, iszonyatosan várom, hogy végre nekünk is megkezdődjenek a szürke hétköznapok! :)

2011. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, sulikezdés miatt nyavalyogni felesleges. Túl kell sőt túl lehet élni, sokan megtették már. Úgy is beleszoknak, meg mindig van mit várni, most pl őszi szünetet, utána meg mindenkiben benne van a karácsony szelleme :D A 12. évem nekem pl nagyon gyorsan telt , annyi program volt, először előrehozott érettségi, aztán nyelvvizsgák, mire észbe kaptam már a tavaszi érettségi időszakába léptünk :D
2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!