Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem, kollégiumi...

Debreceni Egyetem, kollégiumi felvételnél ide mit írjak?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik szülőm álláskereső, viszont ugye kell az éves bruttó jöveledem. Ide mit írjak?


Illetve hogy ugye kell majd csatolni különféle papírokat a jelentkezés mellé, na most én nem vagyok rászoruló, együtt vannak a szüleim, stb. Szóval elég lesz ha a kereseti papírjukat csatolom majd a kinyomtatott adatok mellé?



2018. aug. 4. 12:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Ugye az egyik szülőmnek nem kereseti papírja van, hanem az hogy bejelentett álláskereső.
2018. aug. 4. 12:27
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pontrendszer van, MINDEN papírt csatolj. Ha álláskereső, akkor le kell igazolni NAV-os papírral a keresetét (vagy éppen hiányát), munkaügytől hogy bejegyzett álláskereső, és önkormányzattól, hogy kap-e segélyt vagy nem (és mennyit). Keresethez ez esetben 0 forintot írj be.


Emellett másik szülő keresetéről is kell NAV-os papír.

Emellett ha vannak egészségügyi problémák, azoknak az legutolsó zárójelentését is csatolni kell, sok pont járhat rájuk.

2018. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!