Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tartjátok gusztustalannak...

Nem tartjátok gusztustalannak a főiskolai kollégiumi felvételnél azt, hogy a HÖK-nek hatalmas beleszólása van abba, hogy a "haverok" bekerülnek?

Figyelt kérdés

Undorítónak tartom azt, hogy két ember közül a várólistáról annak van nagyobb esélye bejutni, aki az adott HÖK-nek a tagja. Arról nem is beszélve, hogy "érdekes módon" a haveri körök esetén az első helyen megjelölt tagkoliba szinte mindig be tudnak kerülni, akik pedig nem haverok, azok random szét vannak dobálva.


Nem lehetne a HÖK-nek a kollégiumi ügyekbe beleszólását végérvényesen és teljesen eltörölni?


2017. máj. 9. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A magyar oktatás nagy része hulladék. A HÖK-ök nagy része a pénzlenyúlásról szól.
2017. máj. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Add bíróságra, csinálj belőle ügyet, nem a HÖK magántulajdona a kollégium xD
2017. máj. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a koliban van protekció. Egész Magyarország korrupt. Számomra az a legundorítóbb, hogy jobb jegyet kap a tanártól, aki rokon, átrugdussák még záróvizsgán is. Bezzeg, aki nem ismerős, azt egy dolgozatnál is lepontozzák a bukásig. Jól jön a sok pótvizsga ára az egyetemeknek.
2017. máj. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez az élet.. Felkészít az életre.

Én is HÖK-ös vagyok illetve voltam de nálunk ez annyiban merült ki csak hogy az épületfelelős csaj barátnője kiválaszthatta a szobát pl ahova akart menni..stb stb.

Nálunk azért az ennél durvább dolgokra figyeltek.

Egyébként nem sok mindent csináltam HÖK-ben mert túl komolytalannak tartom.

2017. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Szokták mondani, hogy az egyetem felkészít az életre. No, ez tökre igaz, mert bár gáz amit a HÖK-ök művelnek, lópikula ahhoz képest amik "kint" várnak rád/ránk. Ezt auért mondom, mert előbb kellett dolgozni mennem, mint suliba, bizton állítom, hogy lesz ez még így se, ez a csókos dolog, hidd el, mindenhol van ilyen, kérdés mekkora mértékben.
2017. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De az, gusztustalan. Olyan is van, mikor még feketén kereskednek is a koleszos helyekkel. A HÖK mindig is vonzó volt a gumigerincű embereknek, ugyanaz mint a politika, csak kicsiben.
2017. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A HÖK-ről csak annyit, hogy a mai politikusgárda egy jó része a tegnapi HÖK-ösökből verbúválódik. Már az egyetemen is megtanulnak becstelennek, megvesztegethetőnek, gerinctelennek lenni, ez nagyobban megy majd, ha politikusnak mennek.
2017. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja értem, világos.
2017. máj. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!