Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Harmadéves leszek a főiskolán,...

Harmadéves leszek a főiskolán, kaptam egy jó állásajánlatot. Fogadjam el? L

Figyelt kérdés

Mérnőki szakon vagyok. Eddig nem dolgoztam főiskola mellett. Jól tanulok, ösztöndijam is van.

Minden álmom az, hogy ennél cégnél dolgozzak. Napi 8 óra munkáról lenne szó a szakmámban. Félek, hogy nem skerül, hogy jól teljesitsek a munkahelyen, és nehogy kirugjanak. De a főiskolát se hanyagolnám el. Ha nem fogadom el ezt az állást, nem tudom, hogy még mikor lesz ilyen lehetőségem.

Az interjún voltam, és sikerült. Még csak a szerződést kellene aláirjam.

Mit tanácsolnátok nekem?

Lehetséges egyetem mellett 8 órával dolgozni?



2018. aug. 4. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Kérd át magad levelezőre, probléma megoldva. Én egy munkáért 3. évben biztos nem hagynám már ott az egyetemet.
2018. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajons nincs levelező szak. Az egyetemet se hagynám abba, be szeretném fejezni, csak napi 8 óra munka mellett nem tudom, mennyire lehetséges. Az ösztöndijat biztos elvesziteném emiatt.
2018. aug. 4. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Esetleg egy másik főiskola levelező szakára átjelenezés ? Vagy a munkaadóval kell ezt a kérdést megtárgyarlni
2018. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos ez se lehetséges...
2018. aug. 4. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szak és melyik egyetem ez? Esetleg egyéni tanrend?
2018. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sapientia
2018. aug. 4. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Milyen mérnök szak van a sapientán?
2018. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van. Romániai egyetemre gondolt. Ott is van mérnöki csak sokkal gagyibb, mint itthon :D. Azt nem értem minek jelentkezel állásra ha még nem fejezted be? :D egyeztess a céggel h van még egy éved és úgy igazítsd a tárgyaidat, h dolgozni is tudj. A céggel meg beszéld meg h engedjenek el. :). Viszont ha van magyar érettségid akkor jelentkezz magyar egyetemre levelezőn. A tárgyakat beszámíthatod ami egyező tematikában. Így tanulni és dolgozni is tudsz. Ráadásul jobb egyetemen végeznél.
2018. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!