Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tankönyveket ajánlotok...

Milyen tankönyveket ajánlotok emelt színű biológia és fizika érettségihez?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Fizikához: Mozaik 9/10/11 + 11-12-es az utóbbi az első 3 rövidítése és egy kevés plusz tartalom
2018. aug. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rettentő sok ilyen kérdés volt már. Jómagam is válaszoltam rá nem egyszer. A Mozaikosakkal az a baj, hogy nincs bennük minden. Én inkább ajánlanék vmi külön érettségis könyvet, lehet kapni tk boltban/könyvesboltban/neten. Viszont nagyon fontos, hogy kísérletezz, és értsd is őket. A mozaikosban pl sok kísérlet le van írva, bár a magyarázatok nem mindig a legjobbak...
2018. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bioszból tudok ajánlani, a másik nekem kémia volt. Könyvesboltban nem kapható a könyv, egy nőci írta, én egy felkészítőn vásároltam meg, de biztosan be tudod szerezni valahonnan. kicsit borsos az ára (5000 felett van ha jól emlékszem), de megéri. Ha ezt megtanulod nem érhet meglepetés, nekem 98% lett az emelt. Írj egy üzenetet és akár szívesen oda adom az enyémet :)
2018. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!