Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, egyetemre milyen...

Lányok/nők, egyetemre milyen táskával jártok (levelezősök)?

Figyelt kérdés

Sok férőhelyes, praktikus táskát keresek, de nem találok csak gyerek iskolatáskákat vagy túrázáshoz kelléket. Nem vagyok már 18 éves, a Miki egeres, virágos és babás nem stílusom.


Olyasmit keresek, amibe ételszállító doboz, kulacs, füzetek, könyvek stb. beleférnek.


Adjatok ötleteket, ti mivel jártok?



2018. aug. 12. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

off.. ez engem is érdekelne


én eddíg ilyent néztem ki magamnak, csak más színben:

[link]

2018. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) szép táska!
2018. aug. 12. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Én ilyesmivel, csak kicsit szürkébb a színe: [link]

Másba nem lehet beleférni (még ebbe se nagyon). Főleg ha reggel 8-ra megyek órára és csak 17-18 fele végzek, mert akkor kell egy csomó szendvicset meg vagy 3 liter iható valamit is vinnem.

2018. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én már pénteken megyek, és ott alszok, egy közepes fekete hátizsákkal járok.

Lehet, nem nőies, de belefér minden, ami kell.

2018. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Másik: füzetekben, könyvekben ne gondolkodj!

Egy gyűrűs könyv lapokkal, toll, számológép. Más nem kell.

Még enni-, innivaló, ha nem akarsz büfében menni (vagy nincs).

2018. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!