Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kreditelismertetés és átlag?

Kreditelismertetés és átlag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van négy tárgyam (összesen 8kredit), amiket el tudok ismertetni a mostani szakomon majd.

Most leszek elsőéves.

Azt olvastam a szabályzatban, hogy a tanulmányi átlagba nem számolják ezeket bele, aminek örülök is, mert nem sikerültek túl jól.:D

De ez akkor azt is jelenti, hogy ha én csak 22kreditet veszek fel a félévre, mivel 8már megvan, akkor rosszul járok az ösztöndíj esetében?

Mivel ott az egyik átlagot 30-cal osztják..

Szerintetek vegyek fel 30kreditet, vagy jó a 22?

Szeretnék tanulmányi ösztöndíjat kapni, de feleslegesen nem veszek fel most ennyi tárgyat akkor pluszba, tekintve hogy így is legalább 5 szabadon választhatóm lesz.

Köszi előre a válaszokat!



2018. aug. 14. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Habár gondolom azt az iskola szabályzata mondja meg, hogy kinek milyen formában milyen átlagra jár az ösztöndíj, de feltételezem, hogy igen, 30-cal osztják, ilyen esetben rosszul fogsz járni. A helyedben felvennék 30 körüli kreditet ugyanúgy, meg fogod magadnak köszönni, hogy előre ledolgozol felsőbb éves tárgyakat. Igazából ez engem jobban motiválna, mint az ösztöndíj.
2018. aug. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, nyilván az is jó dolog.:) Sajnos a legtöbb egymásra épül, de amelyiket meg lehet csinálni, azt felveszem most.

2018. aug. 14. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!