Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy orvosnak lehet ajak pc-je...

Egy orvosnak lehet ajak pc-je (alsó ajakban)? És tetoválása felkaron?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 20:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jah, mert a sebész 0-24 maszkban van. Ez aranyos :)


Kérdező: Mire sebészként dolgozhatsz is, addigra 30 fölött is leszel pár évvel. Szerintem magadtól is kiveszed a pc-t majd.

Egyébként jogilag nem tilthatják meg.

2010. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Azt remélem tudod, hogy a sebész 6 + akár 11 évig is tanul, míg elkezdhet praktizálni... Akinek már egyetem előtt piercingje és tetkója van az nem tűnik olyannak, aki annyira tudatosan meg tudná ezt csinálni...
2010. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, hol itt az összefüggés?


Amúgy lehet, bár lehet, hogy a piercinget ki kell venni mondjuk balesetveszélyre hivatkozva. A felkaron lévő tetoválást úgysem látja senki, nem nagyon szoktak ujjatlanban járkálni egy kórházban.

Különben az a doki, akinél én szültem, hát elég érdekesen nézett ki :D Fiatal pasi volt, hosszú haja volt, meg mindkét karján csuklóig tetoválás, meg legalább tíz karika volt egy-egy fülében :D És baromi jófej meg kedves volt, és szuper orvos!

2010. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

20:40-es

Látod a 20:31-nál a szmájlit? ;-)

2010. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma,bár sebésznél talán.De lehet attól is függ mit ábrázol,mekkora...
2010. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ha jól csinálod a munkád akkor pont lesz*rnám hogy hány tetko van rajtad. Sőt még örülnék is hogy nem csak azok az unalmas szürke emberek vannak ott.
2010. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!