Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakinek pentagrammos tetoválása van?

Figyelt kérdés

Tudom, most van épp egy hasonló kérdés, az keresztről szól. Ennek folyamán jutott nekem is ez eszembe.

Ugyanis rám pentagramm van tetoválva és bár én tudom miért tetováltattam magamra, a jelképekkel is tisztában vagyok nagyjából, érdekelne nektek mi jutna eszetekbe, ha ezt látnátok (lányon)?

Ugyanis sok "okos" ember első látásra pl. "lesátánistáz"...


2011. okt. 14. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Arctól és összképtől függően vagy arra gondolnék hogy wicca az illető vagy valami metálos...rosszabb esetben mallgoth.
2011. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bejön
2011. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz,csak mindig az jut eszembe az ilyen tetkókról,hogy meg fogja bánni az illető,ha megváltozik az életfelfogása.meg attól is függ,milyen benyomást kelt bennem az illető,lehet megmosolyognám magamban,hogy egy pentagrammal akar kemény lenni,vagy misztikus benyomást tenni.szerintem jobbak a semleges üzenetű tetkók,ami csak szép,de nem köthető konkrét dologhoz.persze,ha nem zavar,hogy lesátánistáznak,akkor ne érdekeljen,ki mit gondol.szerintem ez a lényeg.

30/F

2011. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magával a jelképpel nincs problémám. Én inkább a tetoválásokat nem szeretem. 22F
2011. okt. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!