Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden melyik koliba érdemes...

Szegeden melyik koliba érdemes menni?

Figyelt kérdés

A TTIK karol lenne szó.


214 szoc pontom van.Ezzel sajnos nem vettek fel a Moraba ,a Károlyiba pedig semmi felekeppen nem akarnék menni.


Tehát a kérdésem az lenne ,hogy ha a fellebbezés után sem kerülök be a Moraba ,akkor melyik az a koli ahová még tudnék valamilyen úton módon menni a Károlyin kívül...



2018. aug. 18. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Hermannt vagy az Öthalmit tudom ajánlani.
2018. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Öthalmi, de a Telekiben is szoktak TTIK -sok lenni
2018. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azt hiszem akkor az Öthalmi -ba fogok menni.Esetleg annyit még eltudnatok mondani,hogy oda konkrétan ,hogyan adjam le a jelentkezést?

2018. aug. 18. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretnélek elkeseríteni, de nálam első évben hasonló történt......Mórából elutasították jelentkezésem, majd kaptam egy levelet, hogy mehetek a Károlyiba (mert ugye nekik biztosítani kell helyet) szóval ott kötöttem ki.

Talán modulon van egy olyan, hogy várólistára lehet jelentkezni, de nem tudom hirtelen milyen időszakhoz van kötve. Szerintem írhatnál nekik egy email-t, egy próbát megér és még segíteni is tudnak, hogy ez milyen "papírmunkával" jár. Öthalmit csak ajánlani tudom. :)

2018. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Öthalmiba még a Móránál is nehezebb bekerülni :D


Szóval marad a Herman, vagy mentsvárként a Károlyi, ha muszáj kolisnak lenned mindenképpen.

2018. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öthalmiba idén annyi ponttal utasítottak el alapjelentkezéseseket..

Én most megyek Károlyiba mert (Mórából) elutasítottak. Fél évet ott is ki lehet bírni ha tényleg olyan rossz mint mondják (kétlem).

2018. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!