Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne egy kis problémám :...

Lenne egy kis problémám : magántanuló voltam, osztályozó viszgáznom kell mindenből szeptemberbe (esti gimibe iratkozok most be), és szeretnék októberben 11. -ből is viszgázni, szerintetek meglehet csinálni?

Figyelt kérdés

Tehát 10.-ből is és 11.-ből is lehetetlen? Mert szeretnék 12.-be menni ,köszi a válaszokat

18/L


2018. aug. 19. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt felkészülni egy éves anyagból? Aligha. Főleg, hogy azt sem tudod, mi a különbség az sz és a zs között.
2018. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg igen. Az ember kapacitása véges, egy konkrét ember, ha ismeri önmagát, tudhatja, hogy mit tud, mit kell elsajátítania, és a képességei szerint a rendelkezésre álló idő elég-e.

Jelen esetben lebeszélnélek. Nem az a kérdés, lesz-e szerencséd és levizsgázol, hanem az, fogsz-e annyit tudni. Az élet vizsgáiban nem jegyeket osztogatnak, hanem sorsokat. Fektess inkább több energiát a tanulásba, legyen a tudásod alaposabb, hasznos ez akkor is, ha arról van szó, hol verhetnek át. Járj jövőre a 11-edikbe.

2018. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1.kommentelő : köszi ,de nem kioktatást kértem,és tudom mi a különbség ;) de ha így állsz hozzá máshoz ...meg amúgy is ,te sose írtál félre semmit? Akár privibe is jöhetsz,nem kell félni ;) tudnék neked csúnyát írni,de nem . 2.válaszoló ,köszönöm válaszod :)
2018. aug. 21. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!