Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz 250 óra hiányzás után?

Mi lesz 250 óra hiányzás után?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy elvileg osztályozóvizsgát kell tennem, de a gyakorlat mást mutat. Már ötödik osztályban is gondom volt a hiányzással (rengeteget vagyok beteg). Általános iskolában legtöbbször nem kellett vizsgáznom, csak 6. év végén 2 (vagy 3) tantárgyból. Gimnáziumban már több tantárgyból kellett, de amiből sok jegyem volt, abból nem (pedig ekkor magántanuló is voltam).


Most egy OKJ-s képzésre járok (Pécs, kero, vagyis már kivisz). Itt hogy oldják ezt meg?


(Év elején magántanuló akartam lenni, de aztán be sem adtam a kérvényt mert mindenkit elutasított az igazgató, és ez előtt azt mondta az osztályfőnök, hogy magántanulóként sem kell vizsgáznom ha év közben szerzek jegyet. Így van rá esély, hogy nem kell osztályzóvizsgáznom?)



2015. nov. 8. 16:06
 1/2 anonim válasza:
Jujj velem ugyan ez volt:D de en 250felett hianyotam es utana magantanulo lettem de mivel arra is alig jartam be ezert osztalyozo vizsgat kellett tennem:D megint magantanulo vagyok,oran kapok jegyet ezert nem kell vizsgaznom:) szval sztem neked sem kell:)
2015. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Remélem tényleg így lesz. Bár tanulok rendesen (az összesített űtlagom jelenleg 4,89), így a vizsga sem lenne nagy gond, de a nagy stresszt, ami vele jár, jó lenne elkerülni...

2015. nov. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!