Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis egyetem gólyatáborá...

Semmelweis egyetem gólyatáboráról vélemények/tapasztalatok? Vannak megalázó, szexuális jellegű feladatok? Ha valaki nem iszik sokat azt kinézik?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 22:16
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne
2018. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én két egyetem két különböző szakának a gólyatáborában is részt vettem, így van némi összehasonlítási alapom. Az első az egy természettudományi kar gólyatábora volt, a másik pedig a Semmelweises. Igaz ez már három éve történt, de nekem a Semmelweises gólyatábor teljesen biztonságosnak tűnt, persze az első és az utolsó napon voltak, akik reggelig buliztak, de teljesen a normális keretek között. Egyébként a másik gt-hez képest itt sokkal több program volt napközben, az egyik nap egész végig sport, másikon strandolni voltunk, volt amikor egy csapat táncot tanultunk be, mivel 20-a is beleesett, akkor rendeztek estére nekünk egy szuper tűzijátékot. Minden csoportnak (betűnek) volt legalább 4-6 instruktora(felsőbbévesek), akik nagyon odafigyeltek ránk. Én például rosszul lettem az egyik nap, és mivel itt elég sok eü.-s ember van (gyakorlatilag mindenki:) tök jól elláttak és nagyon ügyeltek rám, pedig közben a csoport többi tagjával folytatni kellett a versenyeket. Volt néhány ivós (főként ismerkedős) feladat, de nem ilyen töményezés, meg ilyesmik, és senkit nem néztek ki, ha épp csak belekortyolt vagy csak simán továbbadta. Én sem vagyok egy bevállalós, de szerintem semmilyen megalázó feladat volt és senki nem nézett ki semmiért. Szóval egy teljesen jó élmény volt, és jó szórakozást, ha mész! :)
2018. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*úgy értem, semmilyen megalázó feladat NEM volt
2018. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A semmelweises gólyatáborban semmi sem kötelező. Csak olyan feladatot csinálsz, amit önszántadból elvállasz, és az instruktorok sem engedik hogy a többiek nyomása (peer pressure) belekényszerítsen valakit valamilyen számára nem tetsző feladatra. Szexuális természetű játékok teljességgel tiltottak. Alkohol természetesen lesz, de nem közösítenek ki, ha te nem iszol.
2018. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!