Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes elmennem gólyatáborba,...

Érdemes elmennem gólyatáborba, ha introvertált vagyok? Milyen tapasztalaitok vannak a Pannon gólyatáboráról?

Figyelt kérdés
Szívesen elmennék ismerkedni, de nem szeretem a tömeget és nagyon szorongós vagyok, ráadásul egyedül mennék. Van értelme úgy elmenni, ha nem akarok bulizni és inni, vagy inkább várjak a tanév kezdéséig a barátkozással? + Ha valaki Pannonos, akkor megköszönném, ha tudna róla mondani néhány dolgot! Például, hogy kötelező-e minden programban a részvétel, stb.

2018. júl. 31. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden feladat önkéntes alapon működik.
2018. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon élveztem, viszont nem mondanám magam szorongósnak(ilyen helyzetekben). A medencés feladatokat skippeltem, hajnali 2 fele már aludtam és miközben a többiek táncoltak én hátul beszélgettem meg ittam.

Több volt osztálytársam is jött, de velük napi 2x10 percet ha beszéltem.

2018. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Én nem mennék el újra, legalább is úgy nem amilyen akkor voltam

Az lesz majd hogy mindenki ott szépen el lesz a másikkal te meg egyedül fogsz állni mindenhol és csak nézel ki a fejedből meg égsz hogy nem tudsz mit csinálni

Lehet hogy a feladatok önkéntesek, de ha neked mondják hogy csináld mert eddig nem jelentkeztél egyikre se, akkor ha nem csinálod akkor te leszel a szar, szóval ha neked nem az a szórakozás mint nekik hogy napokig csak iszol, akkor jobban jársz ha kihagyod

Ezzel csak bukhatsz, később úgyse ezek lesznek a haverjaid valószínűleg

2018. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még elmehetsz, legfeljebb a hülyeségekben nem veszel részt, de megismerhetsz egy másik lányt vagy fiút, aki hozzád hasonló, és már lesz egy barátod.
2018. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok, de megyek gólyatáborba. Bulizni, inni nem muszáj, közös programok közül se kell részt venni mindenen, legalábbis nálunk nem, pannonon nem tudom, hogy van. Te tudod,hogy elmész e. Én azért megyek, hogy új dolgokat tudjak meg a suliról, a szakról a tanároktól és a felsőbbévesektől
2018. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!