Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME Baross kollégium árak,...

BME Baross kollégium árak, bekerülés?

Figyelt kérdés
Halihó! Kb milyen árak között mozog a Barossban a szoba? Neten sehol nincs konkrétum. És a kolesszal kapcsolatos egyéb dolgok (pl.:wifi, kondi) mibe fájnak? :D Van esély rá, hogy 450 ponttal szoc nélkül felvesznek vagy biztosra kell menni szoccal?(:

2018. aug. 22. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A szoba kb. 10-13 eFt. A pontos értéket nem tudom, mert volt felújítás is valamelyik nyáron. De 15-nél biztosan nem több. Internetszolgáltatás félévekre van, ez kb. 8 eFt/félév.

A pontokhoz keresd meg az előző évi ponthatárt.

2018. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha idén akarsz bekerülni arról már lekéstél
2018. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem, jövőre, csak minél tájékozottabban szeretnék nekivágni(:

2018. aug. 24. 04:23
 4/4 anonim válasza:

1-2 ágyas szoba havi 11650, 3-4 ágyas 9320. A kolinet pedig 5000/félév. A kondi-kardió bérlet, ha jól tudom szintén 5000. 450 ponttal nagy esély van rá, hogy simán felvesznek szoc nélkül.

(Az előző félévekben ennyi volt, azóta nem hallottam/láttam kiírva, hogy változott volna.)

2018. szept. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!