Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha általános iskolába rosszul...

Ha általános iskolába rosszul tanultam, hogy érjem el hogy középiskolába jól tanuljak?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogyan tanuljak meg tanulni?

2018. aug. 25. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más válik be. Vannak különféle memóriafejlesztő gyakorlatok, de nekem pl. az jött be, ha elolvastam egyszer-kétszer és megpróbáltam megérteni a lényeget, majd utána megpróbáltam felmondani segítség nélkül.
2018. aug. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van egy "Tanulom magam" nevű youtube csatorna ahol egy video erről szól. Én azóta úgy tanulok, hogy el olvasom az anyagot és utánna egy pappíra mindent leirok amire emlékszek. Majd vissza nézem, hogy mit hagytam ki vagy mit tévesztettem. Ja és olyan 40 percet tanulok uttána 5 percet pihenek és eközben a telefonom férre teszem, mert az a tanulás "sikerét" borzasztóam rontja.
2018. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!