Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumi beköltözéskor ott...

Kollégiumi beköltözéskor ott szokás/ott kell maradni?

Figyelt kérdés
Azon a héten még nem kezdek rögtön az egyetemen. Emiatt arra gondoltam, hogy a beköltözéskor csak elvinném a cuccaimat a koliba, lepakolnék és jönnék is haza. Viszont nem tudom, hogy ilyenkor ott szokás-e vagy ott kell-e maradni vagy sem... Igazából nincsen semmi különösebb oka annak, hogy haza akarok jönni. Ennyiből ott is maradhatok rögtön, csak mivel még úgysem kell rögtön bemennem az egyetemre, ezért igazából nem tudom, hogy szükséges-e.
2018. aug. 26. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én maradnék ismerkedni és belakni a helyet. Felsőbb évfolyamosokkal érdemes összehaverkodni, megtudni, mi mindenre lehet ráfutni az elején, meg mire kell figyelni, jobban készülni. Pl. X profnál az egyik anyag mindig szerepel zh-ban, vagy az órai jegyzet jobb mint a tankönyv és hasonlók. Ezek a túléléshez szükséges infók. Élj a kolesz előnyeivel, a honvágy majd elmúlik.
2018. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel senkit, hogy mikor, hogyan mész-jössz. Ne aggódj ezen, sokan csinálják ezt.
2018. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező ott maradnod. Mondjuk én anno szombaton költöztem be, hogy kicsit szokjam az új helyemet, meg vásároltam kaját is másnap, illetve szétnézem a városban, volt egyetemi program is, illetve ismerkedtem a többiekkel/szobatársakkal. Szóval úgy döntesz, ahogy neked a legjobb. :)
2018. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz a gólya programokra menni (általában mindenhol vannak reghéten), felesleges ott ülnöd a koliban. Lehet hogy még net sem lesz, akkor pláne semmit nem tudsz csinálni egész nap.
2018. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok és nem maradok. Azon a héten nem is tudnék mert orvoshoz kell majd mennem :)
2018. aug. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!