Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem Campus...

Debreceni Egyetem Campus Hotel kollégium ezt az összeget hogyan kell kifizetnem?

Figyelt kérdés

" Az év eleji beköltözés elõtt összesen 10000 Ft hozzájárulási díjat kell befizetni a Neptun Egységes

Tanulmányi Rendszeren keresztül (és nem készpénzben a beköltözéskor!), amely a következõket

tartalmazza: egyszeri, vissza nem térítendõ 5000 Ft kulturális hozzájárulás, valamint egyszeri, vissza nem

térítendõ 5000 Ft javítási-kártérítési hozzájárulás. A megfelelõ összeget idõben utalni kell a gyûjtõszámlára

és arról a beköltözés elõtt teljesíteni kell a kiírt tételt! "


Ezt az összeget elutaltam a gyűjtőszámlára azonban a kiírható tételek között egyik sincs ott, ezt mikor kell majd kifizetnem/hol?



2018. aug. 27. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor elutalod, sosem fog egyből megjelenni a pénz a gyűjtőszámlán, mert időbe telik a feldolgozása. De ha jól töltötted ki a közlemény rovatot, akkor elvileg hamarosan meg kell érkeznie. Ha 2 munkanapon belül mégsem érkezne meg, akkor tudsz írni a gyujtoszamla@unideb.hu e-mail címre ezzel kapcsolatban.
2018. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyűjtőszámlára átment a pénz, azzal nincs probléma, csak hogyan kell a neptunon belül kifizetni ezt az összeget?
2018. aug. 27. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem voltam elég figyelmes. A kiírható tételek között a szolgáltatás jogcímre kell kattintani, és utána megjelenik majd egy olyan, hogy szolgáltatás típusa, elvileg ott már ki tudod választani. Ha mégsem, akkor sajnos nem tudok segíteni.
2018. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos ott nem találom. De köszi hogy megpróbáltál segíteni :)
2018. aug. 27. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem írták ki, én azt olvastam facebookon valamelyik hallgatói csoportban, hogy holnap fogják.
2018. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!