Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudok diákigazolványt...

CsAnita23 kérdése:

Hogy tudok diákigazolványt igényelni neptunon?

Figyelt kérdés
Vagyis neptunon már megigényeltem. Akkor hogyan tovább? Mert hogy addig ideiglenest sem kapok... igy teljesáru jeggyel kell bejárnom. Fognak irni hogy ezeket elfogadták és utána már csinálnak ideiglenest?
2018. aug. 31. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megigényelted és elfogadták, akkor bemész a TOra és kapsz helyettesítőt.
2018. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt honnan tudom h elfogadták?
2018. aug. 31. 11:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ideigleneshez kell külön fènykèp? Mert a to-n azt mondtàk h addig nem is adhatnak ideiglenest amig ezt pesten elnem fogadják a diàkig. igènylèst
2018. aug. 31. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ideiglenes diákomon nem volt semmi fénykép, szóval gondolom nem kell. Nekünk ilyen fel sem merült.

Igényeltem NEK adatlapot, annak a számát megadtam a Neptunban, pár nap múlva kaptam az értesítést hogy mehetek az ideiglenes diákért

2018. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor fogok értesítést kapni köszi
2018. aug. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!