Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hazudott a HÖOK? Mert semmivel...

Hazudott a HÖOK? Mert semmivel sem lett több az ösztöndíj pedig beharangozták hogy mennyivel több pénzt ad rá az állam.

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Alá is tudod támasztani az állításod valamivel?
2018. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen. Az SZTE-n ma hozták nyilvánosságra a ponthatárokat és az összegeket. Minden olyan mint tavaly csak pár ponttal alacsonyabb a ponthatár. Kicsit beleéltem magam hogy tényleg kiharcolt valamit a HÖOK amikor Baloggal reklámozták magukat meg a 40%-ot.


Nem tudom más egyetemeken mi a helyzet de ez itt kiábrándító. Egy egyetemistának pár ezer forint is segít. (már aki nem elissza hanem rendesen használja fel)

2018. aug. 31. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem őket is átverte az állam. Választás előtt megígérték, aztán szépen b.ták megadni a pénzt, amit ígértek.
2018. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igen az lehet...bár a fiatalokat ahogy követtem a dolgokat így sem tudták megvenni kilóra.

Mondjuk kíváncsiságból írtam nekik facen mi a helyzet...de nem hiszem hogy lesz válasz.

2018. aug. 31. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:

(Nyugi nálunk a Hök elnöke először letagadta, hogy nincs semmi köze a Hök-höz aztán 1 óra múlva úgy mutatkozott be, hogy ő a Hök elnöke és mindent a diákokért.)


Különben, hogy hogy már kiderültek a ponthatárok? Mi csak jövőhéten kezdhetünk jelentkeznk

2018. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link] itt van de már a moduloban is jelzett nálunk... :)


remélem ha sok emberhez eljut ahogy jönnek majd a ponthatárok meg ilyenek a többi helyről lesz majd felháborodás...:)

2018. aug. 31. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!