Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka, tanulás és sport...

Munka, tanulás és sport belefér az életemben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már penzt keresni , hogy szüleim helyzetét konnyitsem. Viszont kezilabdazom így heti 5x 1,5 órát elvesz az időmből.. Tudtok olyan munkát amivel kapnék egy nem olyan rossz fizetést és belefér a tanulás mellett?

2018. szept. 2. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz dolgod lessz, én most a nyáron dolgoztam és kb arra volt időm, hogy jól kialudjam magam. Egyetemre járok, szerintem össze lehet hozni, habár biztos valamelyik tevékenységed rovására fog menni. A munka álltalában időhöz kötött, úgyhogy a munkához kell majd igazitsd a felmaradó szabadidőd eltöltését.
2018. szept. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit tanulsz, milyen munkahelyet fogsz ki, stb.


Én össze tudtam hozni, de csak úgy, hogy nem csináltam lószart sem a melóban szinte. Felvettek recepciósnak, mert jól beszéltem angolul, de egész nap csak punnyadtam, szóval tudtam tanulni, mellette 3 napot jártam egyetemre. A munkaidő után pedig edzés este. Szóval vagy otthoni munka, vagy levelező szak/esti/órák bezsúfolása kevesebb napra/hétvégi munka/kötetlen edzés/stb.


Azt vedd figyelembe, hogy egyik nem lesz a másikra tekintettel... És általában mind délelőtt/koradélután van, kivéve, ha a magad ura tudsz lenni kicsit.

2018. szept. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy hostess ügynökséget, akik rendezvényekre vagy áruházi promóciókhoz kötvetítenek hostesseket.
2018. szept. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom könyvelőirodában adatrögzítő már két éve (totál mást tanul). Teljesen szabadon megy. Ő dönti el, mikor és mennyit dolgozik.
2018. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!