Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? A jövőmre nézve...

Mit tehetnék? A jövőmre nézve elég kritikus helyzetben vagyok, ez viszont nem babra megy, mert kilátástalan a helyzet számomra, vagy csak nem látom, nem tudom mi lenne a megoldás, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Az iskolában,ha nincs is annyi órám,mentálisan kinyir,elveszi az energiám. A legjobb energiavámpír.

Az életkedvemnek is kampec,nem azért,mer lusta disznó lennék,sztem hiperszomniám is van vagy a fene tudja mi a neve,egyszerüen én zombiként jövök ki iskolábol,mig más tele energiával hozzám képest,képes lennék átaludni az egész napot iskola utan. Egyszerüen nem tudom mi lenne a megoldás,kilátástalannak látom a helyzetem. Elszomorodok,elálmosodok,és nem bírom... Semmi életkedv,tudom hogy mennem kell abba a közegbe,mentálisan elfáradni,illetve ébren maradni,mint a srác 11 napig,1964ben,és nagyon elfogy az energiám. Edzeni járok,viszont suli mellett nagyon nyögvenyelős,mert bealszok,és akkor robbanhat atombomba is,akkor se kelek fel. De el kell mennem és tennem kell az alakomért,egészségemért,törődnöm kell a testemmel. Lehet mondani hogy rinyáló tini vagyok,stb...meghogy puhány vagyok,jöhetnek a válaszok,hogy 36éves 4gyerekes anya vagyok és megcsináltam én is.....viszont nekem valamiért nagyon leszívja az erőm,már általánosban is ilyen voltam,elalszom,folyik a nyálam,és arra kelek fel,hogy uristen,mennyi az idő,mennyit aludtam,és arra hogy még mindig fáradt vagyok,igy nem leszek képes jól teljesíteni,az 100%. Mit tettetek/tennétek a helyemben? Olyan válaszokat pls,amikben logika is van,és lehetőség szerint emellett társuljon mellé az is,hogy nem két-három szavas,meg hogy bizonyitott tény legyen,ha lehet. Köszönöm előre is. Tehát?



2018. szept. 3. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiegyensúlyozatlan táplálkozás, vitaminhiány, vércukoringadozás is okozhat ilyen tüneteket.


Az esti alvásod milyen?

2018. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemrég fejeztem be a technikumot. Én is ilyen voltam egy darabig. Aztán elkezdtem erőltetni hogy délutánonként nem alszom. Egy-két hónap után sokkal jobb lett. Ha kell feküdj le nyolckor de ne aludj délután.
2018. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor asszem a legjobb lesz ha veszek egy kötelet és elmegyek egy fához, aztán a szék véletlen eldől..
2018. szept. 3. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyi eszed van, hajrá. Ezt akartad hallani, nem?
2018. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!