Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kormányrendelet alapján...

Milyen kormányrendelet alapján kötelesek tandíjat fizetni Magyarországon tanuló határontúli magyarok, akik még középiskolásak? Mert ma egy ilyen dologgal szembesültem, egy 17 éves erdélyi magyar diákot erre köteleznek.

Figyelt kérdés
Szóval remélem világos a kérdés, de kicsit mulatságos a helyzet, mikor az Uniós egyenlőségről papolnak...
2008. nov. 3. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én iskolámban is volt több ilyen diák és nekik nem kellett fizetni!!! Persze alapítványi iskolában más a helyzet!
2008. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez nem alapitványi suli hanem önkormányzati és nem igazán értem a dolgot. Elvileg november egytől lépett életbe ez a rendelet.....
2008. nov. 4. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!