Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat megvédésére...

Szakdolgozat megvédésére felkészülni?

Figyelt kérdés

Elején összefoglalom miért választottam és általánosságban miről szól a dolgozatom! Ezt követően a felépítését vázolom fel hogy bevezetés-elméleti rész- empirikus rész.


Gondolom a kutatásomról kell bővebben beszélnem mit vizsgáltam, mire jutottam.


Az az igazság, hogy a források alapjául szolgáló tankönyveket nem igazán szeretném kivenni a könyvtárból ismét, de már nem igazán emlékszem összességében miről szóltak, hiszen mindegyikből csak azt olvastam el ami fontos volt és amit beépítettem a dolgozatomban - ez a elméleti rész - az empirikus rész pedig teljes mértékben internetes hivatkozás, mivel onnét végeztem tartalom elemzést. - ezek a honlapok viszont már megszűntek, mivel február környékén készültem el vele és adtam le márciusban a szakdogát...most ősszel pedig védek!


A konzulens megdicsérte a dogát..elfogadta..bejegyezték neptunba..már csak a védés van hátra.


A kérdés: lehet elégtelent kapni szakdogára? Ha igen akkor mi történik?


2018. szept. 4. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kaptál a védésre kérdéseket? Nálam az volt a védés hogy a 2 konzulens adott előtte kérdéseket. Fel kellett készülni a válaszokra ( volt amihez irodalmat kellett olvasni stb). De szakonként eltérő lehet amit elvárnak, van ahol prezentációt kérnek. De maga a védés már nem szokott hosszú lenni.. Maga az állmvizsga - tétel húzás - sokkal parásabb
2018. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ nekünk külön napon lesz a védés és utána kezdődnek az államvizsgák - 4 db -


sem bírálatot, sem kérdéseket nem kaptunk idáig és a védés 1-2 hét múlva kezdődik..kissé félek :-)

2018. szept. 4. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Külön napon? Dejó :) az úgy jobb.

Szerintem kérdezz rá a konzulensnél. Én nem bírnám ezt a bizonytalanságot xD

2018. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!