Rangsorolás Neptunon?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ha van egy kurzus, aminek a max létszáma 15 fő, a várólista max létszáma pedig 17, és én a 17. vagyok és az is maradok, akkor úgy hallottam van lehetőségem kérvényezni hogy bővítsék ki a kurzus létszámát. Ez mennyire igaz illetve mi a menete?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. szept. 4. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen tanàrfüggő. Àltalàban a tanàrnak kell szólni. Akkor szoktàk inkàbb megengedni, ha nimcs màs lehetőség (pl. óraütközés, vagyis nem azért mert neked a màsik csoport nem tetszik) , de ha több csoportos óra, akkor van olyan aki megengedi azt, hogy neptunban azt a csoportot vedd fel amire beenged viszont a màsik csoport óràjàra jàrsz be (nekem ez olyannàl lehetett volna, ahol ugyanaz a 2 csoport tanàra). Szóval legegyszerűbb ha a tanàrral beszélsz, mert nincs erre konkrét szabàly.
2018. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen óra ütközés miatt. Jolvan akkor ha nem lesz más megoldás marad így és beszélek a tanárokkal. Köszi :)
2018. szept. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!